З 23.06.2015 по 31.08.2015 замовляючи у нас фотокнигу форматом 25х25, 30х30 або 40х30, ви отримуєте в подарунок короб і СД-бокс ( або коробочку для флешки)!

При замовленні фотокниги 20х20 або 30х20 – в подарунок СД-бокс ( або коробочка для флешки)

Кожен із нас чув і знає про таке поняття як конкуренція.
Конкуренція – це протистояння, боротьба за покупця, який власним гаманцем голосує за кращий продукт. Та мало хто знає, що саме це слово походить від латинського «стискатися». Простіше кажучи, ринок не резиновий. Що вужча ніша, то запекліша боротьба між охочими її зайняти.
Не секрет, що компанія GardenBook зі своєю продукцією не просто гідно заявила про себе, а й має усі шанси лідирувати у цій сфері. Коли бренд був лише на етапі розробки, стало зрозуміло, що старі технології і матеріали вже не задовольняють ані потреб споживача, ні запитів ринку.
Обладнання, матеріали, кваліфікація працівників, сучасні інтернет ресурси – нині компанія має те, чого не може запропонувати жодна компанія регіону, що теж працює у цій сфері.
І оскільки ринок продовжує тиснути, нацвалюту лихоманить, а під конкурентами розхитується ґрунт, виробники все частіше починають вдаватися до «акцій», які доцільніше було б назвати махінаціями. Скажімо, знижка на продукцію в третину. Чи, наприклад, «замороження» курсу умовної одиниці на нереальних позначках. Але яке справжнє дно такої акції? Спроба проштовхнути минулорічний залежаний матеріал? Намагання випросити споживача щось придбати без надії на те, що продукція принаймні окупиться?
Такі «програми лояльності» радше схожі на падіння цін у супермаркетах, коли треба швидко розпродати продукт, у якого закінчується термін придатності…
Аксіома, якої ніхто не відміняв: «Якісне не буває дешевим».
GardenBook не заперечує, що наші ціни можуть бути вищими, аніж у конкурентів. Проте вони адекватні. Вартість матеріалів та сервіс обладнання (аналогів якого деколи немає у цілому регіоні) просто не може бути копійчаними.
Про матеріали варто сказати детальніше. Їхній обіг динамічний і стабільний. Закупівля відбувається за межами України, відповідно, вартість нерозривно пов’язана з курсом валют.
Ми не біжимо за клієнтом з проханням щось придбати у нас, наші програми лояльності – не акт самоприниження, а справді комплімент смакові людей, що нас обирають.
Ми спілкуємося з нашими клієнтами як рівні з рівними і не боїмося говорити правду: за наші ціни ми відповідаємо якістю та оперативністю виконання замовлення. Ми даруємо справжні подарунки!

Також ми дбаємо про, те, щоб ваші книги були не лише якісними, але і оригінальними та стильними, для того ми постійно працюємо над новими видами. Зручний конструктор дозволяє вам створювати різноманітні комбінації матеріалів та поєднувати з різними вставками.

Однією з нових опцій є можливість додавати напівпрозору кальку між блоком та обкладинкою, що не впливає на вартість фотокниги.

З повагою до Вас, GardenBook!

web.-jpg

Галерея: